ADALET ve KALKINMA PARTİSİ
TOKAT İL BAŞKANLIĞI

Adres : Gaziosmanpaşa Bulvarı, Alipaşa Mah. Akbank Karşısı, No: 193 TOKAT

Tel : (356) 213 35 50

Faks : (356) 212 89 87

E-posta : tokat@akparti.org.tr



ADALET ve KALKINMA PARTİSİ GENEL MERKEZİ

Adres : Söğütözü Caddesi No : 6 Çankaya / ANKARA

Tel : (312) 204 50 00 (Pbx)

Faks : (312) 204 50 20

AK PARTİ İLETİŞİM MERKEZİ

Şikayet ve önerileriniz için
sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

AK PARTİ TOKAT İL ve İLÇE TEŞKİLATI İLETİŞİM BİLGİLERİ

Aşağıdaki filtrelemeyi ve arama kutusunu kullanarak istediğiniz iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz

İlçe Başkanın Adı Soyadı Telefon Faks E-Posta
Tokat METİN POLAT (356) 213 35 50 (356) 212 89 87 tokat@akparti.org.tr
Zile MUHAMMED AKİF SEÇGİN 317 23 37 317 23 37 tokat.zile@akparti.org.tr
Yeşilyurt ÜMİT MUTLU ÖZÜGENÇ - 631 20 69 tokat.yesilyurt@akparti.org.tr
Turhal ABDULLAH AY 276 51 00 276 88 88 tokat.turhal@akparti.org.tr
Sulusaray İBRAHİM SUNAR - 651 63 60 tokat.sulusaray@akparti.org.tr
Reşadiye SEFA YİĞİT 461 51 43 - tokat.resadiye@akparti.org.tr
Pazar CELAL AKIN 261 40 40 261 30 63 tokat.pazar@akparti.org.tr
Niksar MUSTAFA ERASLAN 528 19 82 527 93 97 tokat.niksar@akparti.org.tr
Merkez AHMET BAY 213 36 55 213 02 04
Erbaa MİKAİL ALTINTAŞ 716 40 60 716 40 60 tokat.erbaa@akparti.org.tr
Başçiftlik KEMAL GÜLER - 451 20 55 tokat.basciftlik@akparti.org.tr
Artova HASAN KAYA ERÖZDEMİR - 611 25 05 tokat.artova@akparti.org.tr
Almus YAŞAR GÜNGÖR 411 37 27 411 37 37 tokat.almus@akparti.org.tr

Bu kelimeyle ilçe ve başkan bulunmamaktadır