• ×

  İlçe Başkanı

  ABDULLAH AY

  Turhal

  1972 Yılın da Zile de doğdum. 1990 yılında Van yüzüncü yıl Üniversitesinde Veterinerlik fakültesine başladım üniversite eğitimimi 1995 yılında bitirdim 1996 yılında askerliğimi yedek subay olarak yaptım aynı yıl da Turhal da veterinerlik hizmetleri hayvancılık kıliniği açtım.2004 yılında Ak Partide Turhal il genel meclis üyesi seçildim 2005 yılında Turhal süt üreticiler birliğinde kurucu başkan olarak görev aldım 2009 yılında 2 kez il genel meclis üyesi seçildim. 5 yıl tarım komisyon başkanlığı yaptım 8 yıl Turhal kaymakamlığı köyler hizmet götürme birliği encümen üyeliği görevinde bulundum 2015 yılında ak parti Turhal ilçe başkanlığı görevine başladım. evli ve 2 çocuk babasıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  AHMET ÖZTÜRK

  Merkez

  1979 yılında Almanya’da doğdum.İlk ve Ortaokulu Gökçeli Kasabasında,Lise eğitimimi Danişmend Gazi Lisesinde tamamladım. 2001 yılında Cumhuriyet Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği bölümünden mezun oldum.2002 yılında Tokat merkez de açtığım Mühendislik bürosunda iş hayatıma devam etmekteyim.Farklı zamanlarda Jeoloji Mühendisleri odası Tokat il başkanlığı yardımcılığı ve Teknik elemanlar derneği yönetim kurulu üyeliğinde bulundum. Siyasi hayatıma 2002 yılında Ak Parti Tokat Gençlik kolları kurucu Yönetim kurulu üyesi olarak başladım. 2008-2010 yılları arasında Ak Parti Tokat İl Gençlik kolları başkanı, 2009-2014 yılları arasında Tokat belediyesi Meclis üyeliği, 2015-2016 yılları arasında Ak Parti Tokat İl yönetim kurulu üyeliğinde bulundum. Yapılan Merkez İlçe 6.Olağan kongremiz ile birlikte Merkez ilçe Başkanı olarak görevime devam etmekteyim. Evli ve 3 çocuk babasıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  BAHATTİN UYGUN

  Sulusaray

  1982 yılında Sulusaray' da doğdum. İlk ve Orta Öğrenimimi Sulusaray İlçesinde yaptım. 2009. yılında Yurt dışında bulunarak iş hayatıma atıldım. Halen başında bulunduğum Uygunlar ltd.şti işletmekteyim. Evli ve 3 çocuk babasıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  CELAL AKIN

  Pazar

  1968 de Tokat'ın Turhal ilçesinde doğdum. İlkokulu köyüm olan Tatar Köyü'nde Ortaokulu Pazar da tamamladım. Vatani görevimi 1989 yılında bitirdikten sonra aynı yıl içerisinde Tokat'ın Pazar ilçesinde ticaretle uğraşmaya başladım. 1989 yılından bu yana Pazar İlçesinde Taciroğlu Ticaret unvanı altında zahirecilik, inşaat malzemesi, hayvan yemleri ve süt toplama merkezi işletmekteyim.

 • ×

  İlçe Başkanı

  DEVRAN DAVRAN ZEYTİN

  Artova

  20.07.1975 Tokat Artova doğumluyum ilk,orta ve lise öğrenimini Artova'da yaptım. Evli ve iki çocuk babasıyım. Nakliyecilik işi ile uğraşmaktayım. Çalıştığım kooperatifte 19 yıldır başkanlık yapmaktayım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  KEMAL YILMAZ

  Niksar

  1958 yılında Niksar'da doğdum.İlkokulu Niksar'da bitirdim. 5 yıl hafızlık ve arapça dersleri okudum. 1982'de Niksar İmam Hatip Lisesinden mezun oldum.Aynı yıl Almus Merkez Kuran Kursuna öğretici olarak atandım.1985 yıllarında askerlik görevimi tamamladım.İlahiyat ön lisansını tamamladım.2002-2007 yılları arasında Almanya'da din görevlisi olarak çalıştım.2008 de emekli oldum.İkinci defa Almanya Milli Görüş Teşkilatlarında din görevlisi olarak görev yaptım.2009 yerel seçimlerinde Saadet partisinden belediye başkan adayı, 2014 yılında Ak Parti Niksar belediye başkan aday adayı oldum.Aynı yıl yapılan yerel seçimlerde Ak Parti Niksar İl Genel Meclis Üyesi olarak seçildim.14 Ekim 2017'de genel merkezimizin tensibiyle Ak Parti Niksar İlçe Başkanı olarak görevlendirildim.Halen bu görevimi yürütmekteyim.Üç çocuk sahibiyim.İyi derecede Arapça, orta derecede Almanca bilmekteyim.

 • ×

  İlçe Başkanı

  SEFA YİĞİT

  Reşadiye

  1982 Reşadiye doğumluyum. İlk ve Orta Öğrenimini memleketim olan Reşadiye'de, Üniversite eğitimini Ankara'da yaptım. Halen Özel Hukuk alanında Yüksek Lisans yapmaktayım. Üniversite eğitimim devam ederken aile şirketimizde müdür olarak görev yapmaya başladım. Yine üniversite eğitimim devam ederken, üniversite bünyesinde Kişisel Gelişim Topluluğu'nun başkanlığını yürüttüm ve çeşitli sivil toplum hareketlerinde aktif olarak yer aldım. Halen Tokat ilinde Avukatlık mesleğini icra etmekteyim. Evli ve 2 çoçuk babasıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  YUSUF GÜZEL

  Zile

  Yusuf GÜZEL 01.05.1971 YOZGAT/Kadışehri Kabalı köyünde doğmuştur. İlkokulu kabalı köyünde okuduktan sonra 1981 yılında zilede İmam Hatip Lisesini bitirmiştir. 1991 yılında gençlik vakfında yönetim kurulunda görev aldıktan sonra 1992 yılında Refah Partisinde İlçe muhasibi olarak görev yapmıştır. Evli ve 3 çocuk babası olan Yusuf GÜZEL ticaretle uğraşmaktadır ve halen Zile Adalet ve Kalkınma Partisi Zile İlçe Başkanı olarak görevine devam etmektedir.