• ×

  İlçe Başkanı

  ABDULLAH AY

  Turhal

  1972 Yılın da Zile de doğdum. 1990 yılında Van yüzüncü yıl Üniversitesinde Veterinerlik fakültesine başladım üniversite eğitimimi 1995 yılında bitirdim 1996 yılında askerliğimi yedek subay olarak yaptım aynı yıl da Turhal da veterinerlik hizmetleri hayvancılık kıliniği açtım.2004 yılında Ak Partide Turhal il genel meclis üyesi seçildim 2005 yılında Turhal süt üreticiler birliğinde kurucu başkan olarak görev aldım 2009 yılında 2 kez il genel meclis üyesi seçildim. 5 yıl tarım komisyon başkanlığı yaptım 8 yıl Turhal kaymakamlığı köyler hizmet götürme birliği encümen üyeliği görevinde bulundum 2015 yılında ak parti Turhal ilçe başkanlığı görevine başladım. evli ve 2 çocuk babasıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  AHMET BAY

  Merkez

  1977 Tokat merkez taşlıçiftlik köyünde doğdum.İlköğrenimimi Tokat Namık Kemal okulunda Orta ve Lise tahsilimi Tokat İmam Hatip Lise'sinde tamamladım.Yükseköğrenimimi Uludağ Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünde tamamladım.2000 yılından beri ticaretle uğraşıyorum.Çeşitli sivil tıplum dernek ve odalarında görev yaptım.Tokat Ticaret ve Sanayi Odası Meclis üyeliği yaptım.Elden Ele Yardımlaşma Derneğinde Yönetim Kurulu Üyeliği yaptım.3.5 yıldır Ak Parti Merkez İlçe Başkanlığı görevimi yapmaktayim.Evli ve 2 çocuk babasıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  HASAN KAYA ERÖZDEMİR

  Artova

 • ×

  İlçe Başkanı

  İBRAHİM SUNAR

  Sulusaray

  1982 yılında sulusarayda doğdum,ilk ve orta okulu sulusarayda tamamladım,lise hayatımı tokatta tamamladım,üniversiteyi gop üniversitesi meslek yüksel okulunda tamamladım,askerliğimi ise ankarada tamamladım,2006 yılından bu güne ticaret ile uğraşıyorum.

 • ×

  İlçe Başkanı

  KEMAL GÜLER

  Başçiftlik

  25.01.1960 Başçiftlik te doğdum ilk orta tahsilimi Başçiftlik te tamamladım.Lise tahsilimi Kayseri İmam Hatip Lisesinde 1995 Yılında AÖF Sosyal Bilimleri bitirdim.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MİKAİL ALTINTAŞ

  Erbaa

  1979 Almanya doğumlu evli ve iki çoçuk babasıdır.Tokat Erbaa ilçesinde avukatlık mesleğini yürütmektedir.2013 yılından itibaren patimiz yönetiminde görev almakta olup 2015 yılından bu yana partimiz ilçe başkanlığı görevindedir.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUHAMMED AKİF SEÇGİN

  Zile

  10,07,1982 tokat doğumluyum. ilk ve orta öğrenimi zile de lise yozgat fen lisesinde bitirdim.2004 yılında marmara üniversitesi eczacılık fakultesinden mezun oldum.o tarihten itibaren zile de serbest eczane eczacısı olrak çalışmaktayım. evlyim, eşim kamu eczacısı. 1 kızım var.kurulduğu günden beri gonlumuzde olan partimizde 2013 yılında görev aldım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUSTAFA ERASLAN

  Niksar

  1975 YILINDA NİKSAR'DA DOĞDUM.İSTANBUL ÜNİVERSİTE VETERİNER FAKÜLTESİNDEN MEZUN OLDUM.ŞUANDA SERBEST VETERİNER OLARAK ÇALIŞIYORUM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  SEFA YİĞİT

  Reşadiye

  1982 Reşadiye doğumluyum. İlk ve Orta Öğrenimini memleketim olan Reşadiye'de, Üniversite eğitimini Ankara'da yaptım. Halen Özel Hukuk alanında Yüksek Lisans yapmaktayım. Üniversite eğitimim devam ederken aile şirketimizde müdür olarak görev yapmaya başladım. Yine üniversite eğitimim devam ederken, üniversite bünyesinde Kişisel Gelişim Topluluğu'nun başkanlığını yürüttüm ve çeşitli sivil toplum hareketlerinde aktif olarak yer aldım. Halen Tokat ilinde Avukatlık mesleğini icra etmekteyim. Evli ve 2 çoçuk babasıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  ÜMİT MUTLU ÖZÜGENÇ

  Yeşilyurt

  2008 yılında yapılan 3.olagan kongreden bugune kadar ilce yönetim kurulu üyesi

 • ×

  İlçe Başkanı

  YAŞAR GÜNGÖR

  Almus

  1969 Yılında Almus'ta doğdu,İlk ve Orta Okulu Gümeleönünde Liseyi Tokatta bitirdi.Evli ve 1 çocuk babsıdır,esnaflık yapmaktadır.