• ×

  İl Başkan Yrd/Siyasi Hukuki İşler

  HÜLYA ALTUNSOY

  1976 TOKAT DOĞUMLUYUM. İLKÖĞRETİMİ İBN-İ KEMAL İLKOKULU'NDA, ORTAÖĞRETİMİ TOKAT ANADOLU LİSESİ'NDE TAMAMLADIM. SELÇUK ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ MEZUNUYUM. TOKAT'TA SERBEST AVUKATLIK YAPMAKTAYIM. HALEN GAZİOSMANPAŞA ÜNV. İİBF MALİYE BÖLÜMÜ'NDE YÜKSEK LİSANS EĞİTİMİME DEVAM EDİYORUM. TOKAT BAROSU YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ, KADIN VE ÇOCUK HAKLARI KOMİSYONU BAŞKANLIĞI, TOKAT KAPALI CEZAEVİ İZLEME KURULU ÜYELİĞİ, GAZİOSMANAŞA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ DHEK ÜYELİĞİ VE ÇEŞİTLİ SOSYO-KÜLTÜREL SİVİL TOPLUM KURULUŞLARININ ÜYELİKLERİNDE BULUNDUM. İYİ DERECEDE İNGİLİZCE VE AZ SEVİYEDE ALMANCA BİLMEKTEYİM. EVLİ VE 2 ÇOCUK ANNESİYİM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Teşkilat

  KADİR AKCAN

 • ×

  İl Başkan Yrd/Seçim İşleri

  İHSAN MİSAFİR

  1985 yılında Tokat Merkez'de doğdu, İlk, Orta ve Lise öğrenimlerini tamamladıktan sonra 2010 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği (ing.) Bölümünden mezun oldu. 2010-2011 yılları Türkmenistan da özel bir firmada İnşaat Mühendisi olarak çalıştı. 2011-2012 yılları arasında Kısa Dönem vatani görevi tamamladı. 2013 yılında Serbest İnşaat Mühendisliği ve Müteahhitliği alanında faaliyet gösteren kendi firmasını kurdu ve halen bu sektörde hizmet etmektedir. Çeşitli Sivil Toplum örgütlerinde görevleri bulunmaktadır. Teşkilatımızda daha önceden Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinde bulunmuştur. 1 Kasım Genel seçimlerinde İL SKM Başkan Yardımcılığı (Seçim Koordinasyonu Merkezi) ve 16 Nisan Anayasa Referandumunda İL SKM Başkanlığı görevlerinde bulunmuştur. Evli ve iki çocuk babasıdır. İyi derecede İngilizce bilmektedir.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Tanıtım Medya

  ALİ İHSAN GÜREL

  26.11.1984 Tokat Merkez doğumluyum. İlkokulu Namık Kemal İlkokulu' nda Orta öğrenimi Tokat Anadolu Lisesi' nde tamamladım. 2003 yılında başladığım Karadeniz Teknik Üniversitesi' nde Maliye Bölümünden 2008 yılında mezun oldum.Vatani görevimi 2011 yılında İzmir Foça' da yerine getirdim. Tokat' ta 3. kuşak olan işletmem de ticaret ile uğraşmaktayım. 2016 yılında Tokatspor Yönetiminde Başkan Yardımcılığı görevi yaptım. 2015 yılında 5. Olağan Kongre de AK Parti Merkez İlçe Yönetiminde Sosyal Politikalar Başkanlığı görevini ifa ettim. 2015 yılında başladığım MÜSİAD üyelik görevim halen devam etmektedir. 6. Olağan İl Kongresi' nde Yönetim Kurulu üyesi olarak davaya hizmet etmekteyim.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sosyal Politikalar

  RABİA YALÇIN

 • ×

  İl Başkan Yrd/Dış İlişkiler

  SELMANİ GÖKÇE

  1974 yılında Tokat' ın Erbaa İlçesinde doğmuştur. İlköğretimi Erbaa' da okumuş olup 2000 yılında ise Zahit Gökçe Orman Ürünleri isimli şirketi kurarak ticari faaliyete başlamıştır. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Yerel Yönetimler

  İLHAN AŞIROĞLU

  26.09.1957 yılında Tokat'ta doğdum ilk ve ortaokul eğitimimi Almus Atatürk okulunda liseyi Rize Yapı Meslek Lisesinde okudum.15.07.1976 tarihinden 2010 yılına kadar Tokat belediyesinde imar işlerinde çalıştım.Kurucular kurulu İl Yönetim Başkan Yardımcısı olarak Ak Partiye başladım ve halen devam etmekteyim.Evli ve 2 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ekonomi İşler

  MUHAMMET MELİH SAĞIROĞLU

  1981 Tokat Doğumlu. Namık Kemal İlkokulu, Tokat Anadolu Lisesi ve GaziOsmanPaşa Üniveristesi İ.İ.B.F İşletme Bölümü Mezunu. Halen Tokat/Merkezde Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Olarak Çalışmakta. Yurtnaç Aile Vakfı başta olmak üzere çeşitli sivil toplum kuruluşlarında yönetim kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler

  BAYRAMALİ KAHRAMAN

  1974 yılında Niğde Çamardı'nda doğdum.İlk ve orta öğrenimimi Çamardı' nda tamamladım.Liseyi Tokat'ta okudum.Evli 3 çocuk babasıyım. Ticaretle uğraşıyorum.Siyasi hayatıma ise şuanda İl Yönetim Kurulu Üyesi olarak devam etmekteyim.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Mali ve İdari İşler

  AHMET ULUSU

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ar-Ge

  MUSTAFA ZAHİD

  1983 yılında Tokat Merkez' de doğdu, İlk, Orta ve Lise öğrenimlerini burada tamamladı. 2008 yılında Yakın Doğu Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği (ing.) Bölümünden mezun oldu. 2008-2012 yılları arasında özel şirkette Elektrik Mühendisi olarak çalıştı. 2012-2013 yılları arasında yedek subay olarak vatani görevi tamamladı. 2013 yılında Serbest Elektrik Mühendisliği ve Müteahhitliği alanında faaliyet gösteren kendi firmasını kurdu ve halen bu sektörde hizmet etmektedir. İyi derecede İngilizce bilmektedir.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sekreterlik

  CAHİT ATASEVER

  1977 Turhal doğumluyum ilk ve orta öğrenimimi Turhal'da tamamladım.Cumhuriyet Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun oldum.Bir müddet devlet memuriyeti yaptım,şuan özel muayene işletmekteyim. 2012 yılında Ak Parti İl Yönetim kurulu üyesi olarak siyasete başladım.Siyasi ve Hukuki işler başkanı olarak devam etmekteyim.

 • ×

  İl Başkan Yrd/İnsan Hakları

  MUHARREM İÇELOĞLU

 • ×

  İl Başkan Yrd/Çevre, Şehir ve Kültür

  OĞUZHAN ULAŞOĞLU

  1975 yılında Tokat Merkezde Doğdum,Sırasıyla Namık Kemal İlköğretim Okulu,Plevne Ortaokulu ve Gazi Osman Paşa Lisesini Bitirdim.1997 Yılında Gazi Osman Paşa Üniversitesi Zıraat Fakültesinden Zıraat Mühendisi, ,2000 Yılındada Tahsisli Araştırma Görevlisi Olarak Yine Aynı Üniversite'de Yüksek Lisansımı Tamamlayıp Zırat Yüksek Mühendisi Olarak Mezun Oldum.2001 Yılında 1.Ordu Protokol Şube Müdürlüğünde Kısa Dönem Askerlik Görevimi Yaptım.Tokat Elden Ele Derneği Yönetim Kurulunda Görev Aldım.2001 Yılından İtibaren İletişim ve Orman Ürünleri Sektöründe Ticari Faaliyetlerime Devam Etmekteyim.Evli ve İki Çoçuk Babasıyım.Orta Düzeyde İngilizce Bilmekteyim..