• ×

  İl Başkan Yrd/Siyasi Hukuki İşler

  MUSTAFA ARSLAN

  1967 YILINDA TURHAL DA DOĞDUM. TOKAT MERKEZ İBNİKEMAL İLKOKULU VE TOKAT İMAMHATİP LİSESİNİ BİTİRDİKTEN SONRA SELÇUK ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİNDEN 18.01.1991 TARİHİNDE MEZUN OLDUM. ASKERLİK GÖREVİNİ İFA ETTİKTEN SONRA 1992 DE SERBEST AVUKAT OLARAK TOKAT'TA ÇALIŞMAYA BAŞLADIM. 20 YILDIZ TOKAT'TA SERBEST AVUKAT OLARAK ÇALIŞIYORUM. EVLİ VE İKİ ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Teşkilat

  CAHİT ATASEVER

  1977 Turhal doğumluyum ilk ve orta öğrenimimi Turhal'da tamamladım.Cumhuriyet Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun oldum.Bir müddet devlet memuriyeti yaptım,şuan özel muayene işletmekteyim. 2012 yılında Ak Parti İl Yönetim kurulu üyesi olarak siyasete başladım.Siyasi ve Hukuki işler başkanı olarak devam etmekteyim.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Seçim İşleri

  İHSAN MİSAFİR

 • ×

  İl Başkan Yrd/Tanıtım Medya

  HÜLYA ALTUNSOY

  1976 TOKAT DOĞUMLUYUM. İLKÖĞRETİMİ İBN-İ KEMAL İLKOKULU'NDA, ORTAÖĞRETİMİ TOKAT ANADOLU LİSESİ'NDE TAMAMLADIM. SELÇUK ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ MEZUNUYUM. TOKAT'TA SERBEST AVUKATLIK YAPMAKTAYIM. HALEN GAZİOSMANPAŞA ÜNV. İİBF MALİYE BÖLÜMÜ'NDE YÜKSEK LİSANS EĞİTİMİME DEVAM EDİYORUM. TOKAT BAROSU YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ, KADIN VE ÇOCUK HAKLARI KOMİSYONU BAŞKANLIĞI, TOKAT KAPALI CEZAEVİ İZLEME KURULU ÜYELİĞİ, GAZİOSMANAŞA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ DHEK ÜYELİĞİ VE ÇEŞİTLİ SOSYO-KÜLTÜREL SİVİL TOPLUM KURULUŞLARININ ÜYELİKLERİNDE BULUNDUM. İYİ DERECEDE İNGİLİZCE VE AZ SEVİYEDE ALMANCA BİLMEKTEYİM. EVLİ VE 2 ÇOCUK ANNESİYİM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sosyal Politikalar

  RABİA YALÇIN

 • ×

  İl Başkan Yrd/Dış İlişkiler

  SELAMİ GÖKÇE

 • ×

  İl Başkan Yrd/Yerel Yönetimler

  KADİR AKCAN

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ekonomi İşler

  MUHAMMET MELİH SAĞIROĞLU

  1981 Tokat Doğumlu. Namık Kemal İlkokulu, Tokat Anadolu Lisesi ve GaziOsmanPaşa Üniveristesi İ.İ.B.F İşletme Bölümü Mezunu. Halen Tokat/Merkezde Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Olarak Çalışmakta. Yurtnaç Aile Vakfı başta olmak üzere çeşitli sivil toplum kuruluşlarında yönetim kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler

  BAYRAMALİ KAHRAMAN

  1974 yılında Niğde Çamardı'nda doğdum.İlk ve orta öğrenimimi Çamardı' nda tamamladım.Liseyi Tokat'ta okudum.Evli 3 çocuk babasıyım. Ticaretle uğraşıyorum.Siyasi hayatıma ise şuanda İl Yönetim Kurulu Üyesi olarak devam etmekteyim.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Mali ve İdari İşler

  MEHMET ŞANLI

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ar-Ge

  MUSTAFA ZAHİD

  27 Ekim 1983 Tokat doğumluyum, Tokat Gazi Osman Paşa İlköğretim Okulu, Tokat İmam Hatip Lisesi Orta Kısım ve Tokat Gazi Osman Paşa Lisesini tamamladıktan, 2008 yılında Yakın Doğu Üniversitesi İngilizce Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümünden mezun oldum. Mezun olduğum yıl Tokat Çamlıbel Elektrik Dağıtım Şirketine bağlı özel bir firmada 2 yıl boyunca Koordinatör Mühendislik ve Yöneticilik yaptım, 2010 yılı itibari ile özelleşme kapsamına alınan Çamlıbel Elektrik Dağıtım Şirketi bünyesine geçerek yaklaşık 2 yıl boyunca İşletme ve Proje Mühendisliği görevlerinde bulundum. 2012 yılında vatani görevimi yapmak üzere görevimden istifa ederek ayrıldım, Ankara Topçu ve Füze Okulunda Yedek Subay olarak vatani görevimi tamamladım. 2013 yılı itibari ile Serbest Elektrik Mühendisliği ve Müteahhitliği alanında faaliyet gösteren kendi firmamı kurdum ve halen bu alanda faaliyette bulunmaktayım. İyi derece İngilizce bilmekteyim.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sekreterlik

  İLHAN AŞIROĞLU

  26.09.1957 yılında Tokat'ta doğdum ilk ve ortaokul eğitimimi Almus Atatürk okulunda liseyi Rize Yapı Meslek Lisesinde okudum.15.07.1976 tarihinden 2010 yılına kadar Tokat belediyesinde imar işlerinde çalıştım.Kurucular kurulu İl Yönetim Başkan Yardımcısı olarak Ak Partiye başladım ve halen devam etmekteyim.Evli ve 2 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/İnsan Hakları

  AHMET ULUSU

 • ×

  İl Başkan Yrd/Çevre, Şehir ve Kültür

  OĞUZHAN ULAŞOĞLU

  1975 yılında Tokat Merkezde Doğdum,Sırasıyla Namık Kemal İlköğretim Okulu,Plevne Ortaokulu ve Gazi Osman Paşa Lisesini Bitirdim.1997 Yılında Gazi Osman Paşa Üniversitesi Zıraat Fakültesinden Zıraat Mühendisi, ,2000 Yılındada Tahsisli Araştırma Görevlisi Olarak Yine Aynı Üniversite'de Yüksek Lisansımı Tamamlayıp Zırat Yüksek Mühendisi Olarak Mezun Oldum.2001 Yılında 1.Ordu Protokol Şube Müdürlüğünde Kısa Dönem Askerlik Görevimi Yaptım.Tokat Elden Ele Derneği Yönetim Kurulunda Görev Aldım.2001 Yılından İtibaren İletişim ve Orman Ürünleri Sektöründe Ticari Faaliyetlerime Devam Etmekteyim.Evli ve İki Çoçuk Babasıyım.Orta Düzeyde İngilizce Bilmekteyim..