×

Ak Parti Tokat İl Başkanlığı'na ~ KM uzaklıktasınız.

Yol Tarifi Al

Fax: (356) 212 89 87

 • Birlikte Başardık!
  Tokat AK İcraatlar
 • İL BAŞKANLIĞIMIZIN DÜZENLEMİŞ OLDUĞU İFTAR PROGRAMIMIZ..

  AK Parti İl Teşkilatımız tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar programı gerçekleştirildi. İşeri Restounrant'ta düzenlenen iftar yemeğine yaklaşık bin 500 kişi katıldı. İftara katılan kişiler, ezanın okunmasıyla hep birlikte orucunu açtı. Yemeğe, Samsun Milletvekili Ahmet DEMİRCAN Tokat Milletvekillerimiz Coşkun ÇAKIR,Celil GÖÇER,Fatma Gaye GÜLER,eski milletvekilerimiz ve teşkilatlarımızın tüm kademelerinden görev alan yönetim kurulu üyelerimiz atıldı, "İl Başkanımız Metin POLAT;partimiz her yıl iftar yemeğini gelenek haline getirdi.Bu vesile ile tüm İslam aleminin mübarek Ramazan ayını kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim" dedi.
  Teşkilat
 • ‘Blok kavramı’ bugün çökmüştür

  Başbakan Davutoğlu, TBMM Başkanlığına İsmet Yılmaz'ın seçilmesine ilişkin, "Blok tezi, blok kavramı bugün itibarıyla çökmüştür. Bunun çökmesine, blok kavramının bir anlamda ortadan kalkmasına vesile olan bütün milletvekillerine teşekkür ediyorum" dedi.
  Genel Başkan'dan
 • ESENTEPE MAHALLE İFTARIMIZI GERÇEKLEŞTİRDİK…

  Tokat Belediyemizin düzenlediği Esentepe mahalle iftarındayız..
  Teşkilat
 • HUZUREVİ VE HASTANE ZİYARETİMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİK..

  Milletvekilimiz Sayın Celil Göçer,İl Gençlik kolları başkanımız Mesut Aktürk ve yönetim kurulu üyelerimiz ile devlet hastanesi,Üniversite hastanesi,Huzurevi ,Sevgi evleri ziyaretlerimizi gerçekleştirdik..
  Teşkilat
 • HAKLIMIZ İLE HASBIHAL EDİYORUZ

  Milletvekilimiz Sayın Celil Göçer , İl Gençlik kolları Başkanımız Mesut Aktürk ve yönetim kurulu üyelerimiz ile halkımızla hasbihal ediyoruz...
  Teşkilat
 • Türkmen aileyle iftar yaptı

  Başbakan Ahmet Davutoğlu ve eşi Sare Davutoğlu, Tel Afer'den Türkiye'ye gelen 9 kişilik Türkmen Pakuzi ailesinin iftar sofrasının konuğu oldu.
  Genel Başkan'dan
 • ESKİ MİLLİ FUTBOLCU TANJU ÇOLAK’TAN İLİMİZE DESTEK ZİYARETİ..

  Milli Futbolcumuz Tanju Çolak ve Tokat Milletvekili Adayımız Celil Göçer ile Birlikte Esnaflarımızı Ziyarette Bulunuyoruz. Halkımızın Tanju Çolak'a İlgisi Büyüktü...
  Teşkilat
 • ALTUNTAŞ KÖYÜMÜZÜ ZİYARET ETTİK…

  Tokat Altuntaş köyümüzü ve Madas köyümüzü ziyaret ederek hemşehrilerimizle Hasbihal ettik...
  Teşkilat
 • TBMM yeni Başkanı Yılmaz ile görüştü

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığına seçilen İsmet Yılmaz ile Meclis Başkanlığı makamında bir araya geldi.
  Genel Başkan'dan
 • KAMU HASTANELER BİRLİĞİ ZİYARETİMİZ.

  Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliği ve Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesine Ziyaretlerde Bulunduk.
  Teşkilat

Tokat Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan